The Mighty Quest for Epic Loot jde po dlouhé betě do ostrého provozu

Po více než roce a půl testování hry v otevřené betě Ubisoft oznámil, že jejich The Mighty Quest for Epic Loot je hotov.

Mighty Quest

Mighty Quest FOTO: Ubisoft Entertainment

Hra, kterou můžeme považovat za verzi tower defence kombinovanou s Dungeon Keeperem, je nyní připravena přivítat hrdiny, kteří touží po pokladech těch ostatních. Hlavním principem hry je získat co nejvíce lupu z hradů ostatních hráčů a zároveň jim zabránit ve vyplenění vašich pokladnic.

V zemi Opulencia tak mají hráči na výběr ze čtyř hrdinů, bojovníka, zloděje, barda a mága, se kterými se pak snaží proniknout do hradů svých sousedů a zvítězit nad nástrahami, pastmi a obránci při cestě do pokladnice.

Ubisoft od počátku čelí kritice kvůli výhodám, které poskytuje vybavení, předměty nebo příšery, hráčům, kteří si je koupí za reálnou měnu. Ubisoft tak nabídl hráčům Infinite Pack, který odemyká všechny hrdiny a spoustu dalších herních vylepšení. S cenou ke 30€ tak hráčům poskytne přeci jen větší možnosti a menší pocit frustrace jak na začátku hry i v pozdějších levelech. Hra je jinak hratelná zcela zdarma.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Mighty Quest for Epic Loot jde po dlouhé betě do ostrého provozu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.