Vydání hry Kingdom Come: Deliverance bylo odloženo na rok 2017

Vývojáři z Warhorse Studio řekli, že pro toto výjimečné RPG potřebují více času.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance FOTO: Warhorse Studios

Středověké RPG Kingdom Come: Deliverance bylo opět odloženo. Tentokrát na blíže nespecifikované datum v roce 2017. Vývojáři z Warhorse studio oficiálně potvrdili odklad hry skrze zprávu umístěnou na fóru Kingdom Come.

Kingdom Come: Deliverance mělo naplánované vydání na tohle léto. V březnu ale bylo vydání odloženo proto, aby počítačové i konzolové verze byly, až je tedy někdy v budoucnu vydají, co nejlepší. Studio řeklo, že odklad je nutný pro ujištění, že Deliverance bude při vydání tou nejlepší možnou hrou.

"Ve Warhorse Studio jsme rozhodli o odložení konečného data vydání pro Kingdom Come: Deliverace, abychom dosáhli kvality, kterou od nás hráči očekávají. Chceme, aby bylo Kingdom Come: Deliverance výjimečným RPG a na to je třeba zvláštní péče a finální úpravy," napsal manažer Warhorse Community DrFusselpulli. "Od úspěšné Kickstarter kampaně pozorně nasloucháme fanouškům a s novými jazykovými balíčky doufáme, že dostaneme ještě větší feedback, který nám pomůže vytvořit ten nejlepší možný herní zážitek. Věříme, že výsledkem bude skvělý společný projekt a čekání na něj se vyplatí."

Náležité datum vydání bude oznámeno později v tomto roce, ale prozatím nám Warhorse říká, že je to "odhadováno na rok 2017." Pokud se vám nechce čekat, beta verze hry Kingdom Come: Deliverance je dostupná ke koupi na kingdomcomerpg.com.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vydání hry Kingdom Come: Deliverance bylo odloženo na rok 2017

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.