Videa

Mass Effect 2 - Jack (Make-up tutorial) (7:21) | video: YouTube

Tak to je síla! Česká cosplayerka si v make-up tutoriálu oholila hlavu

30.05.2016 000 20:38 – Cosplay

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Cosplayeři musí kvůli svému koníčku občas něco obětovat. Cosplayerka Mary to dotáhla do extrému.

Česká cosplayerka Mary si na mušku vzala další odvážný cosplay projekt. Momentálně totiž pracuje na cosplayi Jack z oblíbené hry Mass Effect.

Jack vyrůstala ve výzkumém zařízení, kde na ní prováděli všelijaké experimenty. Ty měly za úkol jediné, udělat z ní silného biotica, který by disponoval nadlidskými silami. Ze střediska se však dokázala probojovat na svobodu a od té doby brouzdala po galaxii jako zločinec. Když se po nějaké době ocitla ve vězení, osvobodil ji Shepard a vzal ji pod svá křídla.

Ve videu můžete vidět dokonalou přeměnu na tento herní charakter. Zpočátku se jednalo o naprosto běžný make-up tutoriál. Vše začalo nabírat na obrátkách když se vynořil cosplayerčin přítel, který jí osobně celou hlavu oholil. Spousta cosplayerek by se své hřívy tak snadno určitě nevzdala.

"Já jsem si oholila hlavu zejména proto, že to vypadá nejlíp. Žádný bald cap, ani make-up nenahradí přirozeně oholenou hlavu. A Jack je tak drsnej charakter, že mít bald cap by bylo urážející. Navíc se mi to hodí i na cosplaye dalších postav. A vlasy nevykukují pod parukou. Celkově je to velmi praktické," řekla našemu serveru cosplayerka Mary.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Tak to je síla! Česká cosplayerka si v make-up tutoriálu oholila hlavu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.