Videa

AF16 - Cosplay soutěž / Cosplay Contest (65:32) | video: YouTube

Bojové scény, dojemné příběhy a notná dávka adrenalinu. To byla letošní cosplay soutěž na Animefestu

30.05.2016 000 19:20 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Sledujte prezentaci těch nejlepších soutěžních cosplayů z letošního Animefestu

Na letošním Animefestu se cosplay soutěže zúčasnilo asi třicet cosplayerů. Do finále se však probojovala pouze nejlepší šestnáctka z nich. O postupu rozhodovala porota, která se i letos skládala ze zkušených cosplayerů. Zasedly v ní Aonir, Starbit, Veve a Issabel.

Ve videu uvidíte jak nepostupující kostýmy, tak i vystoupení všech finalistů. Každý z postupujících měl na pódiu dvě minuty, během nichž musel co nejpřesvědčivěji odprezentoval svůj cosplay.

Cosplay soutěže se účastnila také naše redaktorka Shio, která do finále postoupila a mohla tedy na pódiu vystupovat v cosplayi Dovahkiina ze Skyrimu.

Vítězství a postup na londýnský Eurocosplay si odnesla Germia se svou Haven paladinkou (Might and Magic Heroes 7). Reprezentační slot na Cosplay World Masters ukořistil Mishuge v kostýmu Crusadera (Diablo 3). Naše redaktorka Shio se umístila na krásném pátém místě.

Letošní soutěž byla opravdu skvělou podívanou a už teď se nemůžeme dočkat, jaké cosplaye si pro nás připraví soutěžící příště.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Bojové scény, dojemné příběhy a notná dávka adrenalinu. To byla letošní cosplay soutěž na Animefestu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.