Nový patch na MapleStory je u nás

Staňte se jedním z hrdinů

Maple Story

Maple Story FOTO: Nexon

Známé 2D fantasy MMORPG MapleStory, s více než 100 miliony fanoušky po celém světe, obdrželo ke dni 27.5. 2016 největší patch, jaký tato hra zaznamenala během celého roku.

Patch přináší, mimo jiné, nový systém analyzování boje, který bude zaznamenávat vaše bojové statistiky a ty následně použije na tvorbu nových strategií. Vše bude přístupné z hlavního menu hry.

Nejvíce v očekávání je však seznámení se s novým charakterem pojmenovaným Kinesis, s tajemnou linií událostí, tahnoucí se jeho questy.

Už víme, že Kinesis byl běžný student navštěvující Školu pro Nadané v Seoulu. Když jednoho dne tajuplně obdržel telekinetické schopnosti, okamžitě začal své nově nabyté schopnosti využívat k pomoci potřebným.

Hned po té, co nabyl své schopnosti, byl vtažen do destruktivního propadliště, které zároveň zničilo velkou část města. Naštěstí ho mág Nero zachránil a přivedl do Maple World. Teď musí trénovat, posilovat schopnosti, tak, aby měl dostatek sil na navrácení se domů a odvrácení jisté katastrofy.

Tak neváhejte, nalogujte MapleStory, odhalte tajemství, která skýtají schopnosti Kinesise a staňte se pravým hrdinou.

Témata: Maple Story
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový patch na MapleStory je u nás

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  2. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.