Videa

Nathan Drake: Final Cosplay Reveal- Slideshow (2:47) | video: YouTube

Cosplayer prožil den v kůži Nathana Drakea ze hry Uncharted

30.05.2016 000 09:45 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Žádný ze ztracených pokladů se před ním neschová

Na začátku května vyšel čtvrtý díl oblíbené hry Uncharted. V hlavní roli se tradičně objevil známý hledač pokladů Nathan Drake, který je naprosto skvělou kombinací Lary Croft a Indiana Jonese. Díky této hře mohli hráči prožít několikahodinové dobrodružství, na nějž jen tak nezapomenou. Ačkoliv pro mnoho lidí hra končí závěřečnými titulky, cosplayeři na to mají mnohdy jiný pohled.

Cosplayer ve videu se rozhodl, že se do hry pokusí vžít na trošku jiné úrovni než hráči. Nestal se Nathanem jen ve hře, ale i v realitě. Ačkoliv kostým vypadá velice jednoduše, opak je pravdou. Čím je kostým jednodušší, tím více detailní by měl být, protože každá nepřesnost jde vidět. Tento cosplayer si to vzal k srdci a kostým vymazlil opravdu do posledního detailu.

Výsledkem je naprosto skvělá kopie Nathana Drakea, který je téměř nerozeznatelný od toho na monitoru. Akční pózy a krvavé šrámy dodávají fotkám opravdu skvělou atmosféru.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Cosplayer prožil den v kůži Nathana Drakea ze hry Uncharted

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.