Student vytvořil model Orgrimmaru jako svou závěrečnou práci

Na město ze severní části Durotaru se nezapomíná.

Model Orgrimmaru od Jonathana Berryho

Model Orgrimmaru od Jonathana Berryho FOTO: GAMIFIQUE.cz

Na Prestonské univerzitě nadešel čas závěrečných prací. Buďme rádi, že téma bylo necháno na výběru jednotlivce, jelikož díky tomu se mohl Jonathan Berry projevit. Tento dvacetiletý student oboru “Games Design Level 3”, který je velkým fanouškem všem dobře známe online hry WoW, vytvořil 3D model města Trollů a Orků - Orgrimmar. Od pravé, herní podoby se tento model sice trochu liší, tak jak to autor zamýšlel, i tak se ale jedná epické dílo.

Nespočet hodin a téměř každá obětovaná přestávka během více, než měsíce a půl. To byla doba nutná k vytvoření každé jednotlivé části, textur a naslednému správnému seskládání dohromady. Jonathan se snažil a výsledek jeho práce můžete ocenit sami. Krom celkového údolí nezapomněl ani na vybavení interiéru, kde jsou plné i police knihovny.

Při tvorbě svého projektu pracoval na softwaru Maya, který se velmi často používá nejen k vytváření počitačových her ale i ve filmu a televizním průmyslu.

"Chtěl bych v podobných projektech pokračovat i nadále a mým snem a cílem je jednou pracovat pro společnost Blizzard" říká Jonathan, který má v plánu zkušenosti nasbírat v různých herních společnostech. V redakci mu všichni držíme palce a bude-li se na své cestě držet, tak o něm dozajista ještě budeme číst.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Student vytvořil model Orgrimmaru jako svou závěrečnou práci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.