Videa

Mirror's Edge Catalyst Launch Trailer - Why We Run (1:53) | video: YouTube

Mirror's Edge Catalyst bude pastvou pro oči. Nový trailer vás v tom ujistí

26.05.2016 000 23:04 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Běžci z celého světa se připravují na další parkourové dobrodružství.

Na pokračování této stylové parkourové záležitosti jsem čekali skoro osm let. Nakonec se sice jedná o prequel prvního dílu, ale to čekání se určitě vyplatilo. Vývojáři měli totiž dost času, aby na svět přivedli opravdu plnohodnotný druhý díl, který podle dosavadních dojmů svého předchůdce zřejmě hravě překoná.

Tento nejnovější trailer nás opět zavede do známého City of Glass. Ukáže nám nádherný pohled na město, z jehož střech se nekonečně odráží slunce, nespočet akčních scén a také poodhalí část zápletky. V Mirror's Edge Catalyst se zachovala spousta prvků z prvního dílu. Patří mezi ně například kontrastní prostředí, skvělá hudba nebo opravdu dechberoucí panoramata. Největší a také nejvítanější novinkou je obrovský otevřený svět, ve kterém si každý může zkoušet zdolávat městskou zástavbu po svém. Úkoly v rámci hlavní linie příběhu jsou dostupné pouze na určitých částech mapy.

Mirror's Edge Catalyst vychází již 7. června na PC,  PS4 a Xbox One. Všem dychtivým běžcům přejeme co nejméně pádů a velkou porci zábavy.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Mirror's Edge Catalyst bude pastvou pro oči. Nový trailer vás v tom ujistí

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.