Videa

Launch trailer (1:37) | video: CD Projekt RED

Akcí nabitý launch trailer ze Zaklínač 3: O víně a krvi naznačuje, že na Geralta čeká nevýslovné zlo

24.05.2016 000 20:44 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

S odlišnou hudbou, ale stále dýchající atmosférou.

Největší herní událostí příštího týdne je pro velkou část hráčů jistě poslední rozšíření pro třetího Zaklínače, O víně a krvi. Záběry z Geraltovy výpravy do slunného knížectví Toussaint jsme viděli už v několika trailerech, ale v CD Projektu evidentně panoval názor, že to bylo ještě málo.

Nový trailer lehce nastiňuje děj datadisku, který by se měl točit okolo zla v Toussaintu dosud nevídaného, které volá po práci zaklínače. A kdo jiný by se s upírskou havětí měl vypořádat lépe než Geralt.

CD Projekt tentokrát vsadili, ke značné nechuti některých jedinců, na odlišný typ hudby než v ostatních trailerech a kombinuje záběry ze hry se songem Blessed With A Curse od metalcorové kapely Bring Me the Horizon. A překvapivě tohle spojení funguje na lépe než jen v názvu (a není to dubstep, který je v posledních letech tak moderní cpát do trailerů). Přesvědčte se sami.

Zaklínač 3: O víně a krvi vychází 31. května.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Akcí nabitý launch trailer ze Zaklínač 3: O víně a krvi naznačuje, že na Geralta čeká nevýslovné zlo

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.