Videa

Overwatch Cosplay: Catch Phrase! - Lunes de Cosplay #005 (5:14) | video: YouTube

Ty nejpovedenější Overwatch cosplaye

24.05.2016 000 23:45 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Aneb jak to dopadlo, když na Overwatch narazili cosplayeři.

Všichni fanoušci hry Overwatch se na dnešní den opravdu dost těšili. Proč? Protože se jejich vytoužená hra konečně dostala do prodeje. Tato herní novinka vychází na PC, PS4 a Xbox One.

Overwatch má velice pěkný design postav, který zaujal nejen hráče, ale i cosplayery. Již před vydáním hry jsme na internetu mohli zahlédnout několik velice povedených a detailních cosplayů. Hlavní vlna Overwatch cosplayů však teprve přijde. Už teď se nemůžeme dočkat.

Všem nadšeným vlastníkům této herní pecky přejeme mnoho zábavy. No a pro ty, kteří si hru ještě nekoupili, tu máme tohle super video, které vám přiblíží některé z hrdinů této hry. Objeví se tam jak krásné Tracer a Widowmaker, tak i drsný Hanzo či Reaper.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Ty nejpovedenější Overwatch cosplaye

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.