Videa

360° trailer (1:49) | video: Creative Assembly

Launch trailer z Total War: Warhammer ukazuje epické bitvy v 360 stupních

23.05.2016 000 19:24 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Pokrok nezastavíš.

Trvalo to roky, ale čekání na Total War: Warhammer bude za necelých 24 hodin konečně u konce. A kdybyste na to náhodou zapomněli, další z desítek videí, které si daly za úkol hráče na novou fantasy strategii nalákat, vám to s radostí připomene.

Tentokrát Creative Assembly a Sega vyzkoušeli jednu z nejnovějších funkcí YouTube, 360 stupňová videa. A tenhle formát sedí Total War: Warhammer náramně. Monstrózní bitvy tak typické pro sérii Total War rázem dostávají nový rozměr a rádi záběrům odpustíte jak horší kvalitu, tak to, že se musíte na hru stále jen dívat. Přesvědčte se sami.

Total War: Warhammer vychází už zítra pro PC.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Launch trailer z Total War: Warhammer ukazuje epické bitvy v 360 stupních

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.