Cybernetic Alliance dorazí do Skyforge už 1. června

A s ní i malí, milí robotičtí přátelé, kteří vás odteď budou provázet na každém kroku.

Skyforge

Skyforge FOTO: Obsidian Entertainment

Nejnovějším updatem, který otřese celým Aelionem, je Cybernetic Alliance. S sebou přinese změny v mnoha aspektech: Class balance, úpravy v gameplayi i nový herní obsah a dlouho očekávané robotické companiony – mazlíčky, kteří pomohou hráčům jak v bitvě tak i v osamělé ponurosti temných nocí.

Cybernetic Alliance - novinky ve hře

Flavius, váš starý dobrý známý a průvodce Aelionem, si konečně uvědomil pravý potenciál jeho autonomních robotických multinástrojů. Dal se tedy do práce a zajistil tak, že každý hráč bude moci získat svého vlastního kybernetického mazlíčka, zcela pro sebe. Váš nový companion bude od té doby neustále po vašem boku.

Avatar of Akonita

Nový end game obsah si můžete vyzkoušet v holografické bitvě, která vás připraví na opravdový útok, při němž se Akonita sama objeví na Aelionu v jedné z budoucích invazí. Naloďte se na Gorgonidský transport, postavte se tété výzvě a zajistěte tak bezpečnou budoucnost Aelionu alespoň pro další den.

Equipment

Systém Boosterů a vylepšení slotů, označených jako hlavní, dodatečný a slot pro prsten, budou z velké míry přepracovány. Nový setup odstraní například Particles of Mastery či  upraví možnost utrácet Upgrade Stones a Credity.

Balancovat, balancovat, balancovat …

Jedním z hlavních, všudypřítomných a nikdy nekončících úkolů herních vývojářů je balanc hrdinů tak, aby byli i přes své rozdílné ability co možná nejvyrovnanější a nejsrovnatelnější s ostatními. Že to není úkol lehký, potvrzují miliony hráčů, kteří denně volají po balancu různorodých postav napříč všemy herními žánry. Ve Skyforge se změn talentů i schopností nově dočkají Archer, Witch, Slayer, Monk i další hrdinové.

D2 Distortion

Téměř s každou změnou ve hře samotné přichází i nová výzva pro hráče. Tentokrát jsou to nepokoje havěti ze série D, které obyvatelům Aelionu nedají spát. Frenzied Carrions – tak je názvána nejnovější noční můra, která straší nejednoho hráče i ve spánku.

Aby to nebylo málo, už teď se můžete zaposlouchat do originálního Skyforge soundtracku, který se na výslovné přání hráčů poprvé objevil v celé své kráse na Youtube. Přes 200 skladeb od autorů jako Mikhail Kotov, Dmitry Silant'ev, Pavel Prihozhay, Sergey Asbel či Dmitry Selipanov vás přenese do herní atmosféry Skyforge doslova kdykoli a kdekoli.

img-responsive

Skyforge soundtrack | foto: Obsidian Entertainment

Výběr těch nejlepších skladeb najdete v těchto dvou seznamech:

Skyforge soundtrack - výběr 1

Skyforge soundtrack - výběr 2

Úplný seznam novinek a změn ve hře najdete na oficiální stránce hry.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Cybernetic Alliance dorazí do Skyforge už 1. června

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.