Přijďte si zítra do arkádové herny v Červeném Újezdě vyzkoušet virtuální realitu!

Čekají na vás VR headsety současné generace a spousta her.

HTC Vive a Oculus Rift

HTC Vive a Oculus Rift FOTO: Gaming Age

Toužíte si vyzkoušet VR na vlastní kůži a zjistit, jestli je pravda vše, co se o této nové technologii říká? Buď můžete vyprázdnit peněženku, nebo si zítra udělat výlet do arkádového muzea v Červeném Újezdě u Prahy, kde se uskuteční VR Day.

Po celý den budete mít možnost otestovat na současných VR headsetech Oculus Rift, HTC Vive a GearVR například vesmírný simulátor EVE: Valkyrie, závodní simulátory Live for Speed a Project CARS, netradiční hudební hru AudioShield nebo třeba ZenBlade, VR variaci na známou mobilní hru Fruit Ninja. Pořadatel VRMag.cz navíc na akci přiveze vlastní horskou dráhu pro VR, tak si případně na cestu nezapomeňte sbalit papírové pytlíky.

Kromě toho na vás v arkádovém muzeu Arcadehry.cz budou čekat i jeho stálí obyvatelé, přes 150 klasických herních automatů, mezi kterými nechybí neslavnější pecky tehdejší éry jako Pac Man, Space Invaders, Frogger, Golden Axe, Street Fighter 2, Mortal Kombat a spousta dalších.

VR Day bude probíhat zítra od 10 do 18 hodin, vstupné je stejné jako v běžné dny arkádové herny: 200 Kč pro dospělé, 130 pro děti do 15 let a 50 Kč pro předškoláky. Další info o akci najdete na facebookové stránce události.

Témata: Oculus Rift | HTC Vive
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Přijďte si zítra do arkádové herny v Červeném Újezdě vyzkoušet virtuální realitu!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.