Vše, co potřebujete vědět ke spuštění Overwatch

Již za čtyři dny se hráčům ze všech kontinentů otevřou brány do světa Overwatch. Připravili jsme si pro vás všechny informace a také instrukce od samotného Blizzardu k bezproblémové instalaci a spuštění hry.

Logo hry

Logo hry FOTO: GAMIFIQUE.cz

Spuštění Overwatch je za rohem! Aby se Blizzard ujistili, že jste připraveni začít hrát hned od 24. května, sestavil pro vás sérii instrukcí, ať víte, co můžete očekávat, jak se připravit, a hlavně kdy budete moci začít svůj boj o budoucnost na PC nebo konzolích PS4 a Xbox One.

1. Koupení hry

Pokud jste si ještě hru nekoupili, můžete si objednat digitální kopii Overwatch pro PC, PlayStation 4 a Xbox One na následujících odkazech:

Hráči, kteří si přejí mít fyzickou kopii hry, si ji mohou objednat z většiny obchodů po celém světe. Pro seznam podporovaných prodejců ve vašem regionu navštivte stránku www.buyoverwatch.com.

Pokud se zajímáte o sběratelskou edici, tak mějte na paměti, že tato limitovaná edice měla omezený počet kusů a dost možná již byla u vašich oblíbených prodejců vyprodaná. Neváhejte obvolat všechny obchody ve vašem okolí, třeba jim nějaký kousek zbyl!

2. Plán spuštění

Podobně jako v otevřené betě, Overwatch se spustí ve všech regionech a na všech herních platformách ve stejný čas. Pokud chcete zjistit přesný čas pro svůj region, podívejte se níže.

img-responsive

Časy, kdy se spustí Overwatch servery pro jednotlivé regiony | foto: Blizzard Entertainment

 3. Instalace a herní instrukce

Před začátkem hraní musíte hru nainstalovat na vámi zvolené platformě. Každá platforma je trochu jiná, takže se raději podívejte na instrukce níže, ať vám nic nebrání ve spuštění Overwatch hned první den.

WINDOWS PC:

 1.  Stáhněte a nainstalujte si Battle.net desktop app (pokud ještě nemáte) a spusťte ji.
 2. Vytvořte si FREE Battle.net account, nebo se přihlaste s již existujícím účtem.
 3. Dovolte aplikaci stáhnout všechny aktualizace (tento proces by se měl spustit automaticky).
 4. Pokud jste si pořídili fyzickou kopii Overwatch, musíte zadat herní klíč v záložce Account Management. Pokud jste si koupili digitální kopii Overwatch, není třeba dělat nic.
 5. Klikněte na ikonu Overwatch, která se nachází v levém sloupečku apliakce.
 6. Zvolte si svůj region: Amerika, Evropa, nebo Asie.
 7. Pokud jste v betě Overwatch nehráli, klikněte na tlačítko "Install", pokud jste v betě hráli, nechte hru updatovat.
 8. Jakmile se hra naistaluje/updatuje, klikněte na "Play" a začněte hrát!

PLAYSTATION 4 (digitální kopie):

 1. Zapněte svou konzoli a přihlaste se.
 2. Pokud je povoleno automatické stahování, Overwatch by se měl začít stahovat hned jak bude k dispozici. Pokud je však zakázáno, musíte jít do PlayStation Store a zvolit možnost "Search" z horního menu.
 3. Ve vyhledávání zadejte "Overwatch".
 4. Zvolte "Overwatch: Origins Edition" z vásledků vyhledvání a poté klikněte na "Download".
 5. Jakmile se hra nainstaluje, zvolte Overwatch ve svých hrách a zmáčkněte "X" ke spuštění!

PLAYSTATION 4 (fyzická kopie):

 1. Zapněte svou konzoli a přihlaste se.
 2. Odeberte Overwatch disk ze obalu a vložte jej do své konzole.
 3. Řiďte se instrukcemi na obrazovce po dobu instalace.
 4. Jakmile se hra nainstaluje, zvolte Overwatch ve svých hrách a zmáčkněte "X" ke spuštění!

XBOX ONE (digitální kopie):

 1. Zapněte svou konzoli a přihlaste se.
 2. Pokud je povolený Instant-On mód, Overwatch by se měl začít stahovat hned jak bude k dispozici. Pokud je zakázaný, běžte na domovskou stránku a tam zvolte "My games & apps."
 3. Najděte Overwatch v záložce "Games" a klikněte na "Install".
 4. Jakmile se hra nainstaluje, zvolte ikonu Overwatch a klikněte na "Launch" ke spuštění!

XBOX ONE (fyzická kopie):

 1. Zapněte svou konzoli a přihlaste se.
 2. Odeberte Overwatch disk ze obalu a vložte jej do své konzole.
 3. Řiďte se instrukcemi na obrazovce po dobu instalace.
 4. Jakmile se hra nainstaluje, zvolte ikonu Overwatch a klikněte na "Launch" ke spuštění!

Overwatch bude k dispozici ke stažení na počítačích nejpozději dnes, tj. pátek 20. května, a na Xbox One již k dispozici je. Pokud hrajete na PC, vaše Battle.net aplikace by měla začít hru stahovat automaticky hned jak to bude možné. Pokud hrajtete na XboxOne, ujistěte se, že vaše konzole má povolený Instant-On mód.

4. Support systém

Zatímco jsme tvrdě pracovali na poskytnutí toho nejlepšího zážitku při spuštění serverů pro všechny hráče mířící do Overwatch, neváhejte nás kontaktovat pokud budete potřebovat pomoct  s jakýmkoliv problémem při instalaci hry nebo při jejím samotném spuštění. Budeme na oficiálních Overwatch forums, nebo twitter účtu @BlizzardCS a náš Customer Support Portal je jen pár kliknutí myší daleko.

A nezapomeňte, pro všechny poslední novinky a updaty sledujte náš již zmíněný Twitter nebo taky Facebook. Uvidíme se na bojišti!

Témata: Overwatch
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vše, co potřebujete vědět ke spuštění Overwatch

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.