Videa

The Witcher 3: Wild Hunt -- Blood and Wine “New Region” Trailer (2:34) | video: YouTube

Nový zaklínačský trailer ukazuje krásu a blahobyt knížectví Toussaint

19.05.2016 000 20:20 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

V novém datadisku navštíví Geralt toto sluncem zalité knížectví, které je zemí míru, pokladů a toho nejvybranějšího vína.

Vydání nového zaklínačského datadisku O víně a krvi se kvapem blíží. Důkazem toho je i nový trailer, který nám ukáže krásu knížectví Toussaint, v němž se bude nové rozšíření hry odehrávat. Tento prosluněný kousek země nám zajisté poskytne nespočet přenádherných scenérií a také velice kvalitní soundtracky.

Toussaint je země nedotčená válkou, jejíž rozloha by se dala přirovnat k ostrovům Skellige. Prostí občané zde žijí své prosté životy. Pracují na polích, prodávají nejrůznější zboží a hospodaří na vinicích, ze kterých pocházejí ta nejlepší vína. Je to země plná možností, nebezpečných stvůr, ale i skrytých pokladů čekajících na to, až je někdo najde.

Co však do této země přivedlo zaklínače Geralta? Odpověď je nejspíš jasná. Práce. Dokonce i tak mírumilovné místo jako Toussaint má svá tajemství a strasti. Pod rouškou noci se zde dějí velmi podivné násilné činy, se kterými si dokáže poradit jedině zkušený zaklínač.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nový zaklínačský trailer ukazuje krásu a blahobyt knížectví Toussaint

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.