Videa

Chromie trailer (1:33) | video: Blizzard Entertainment

Bronzová dračice Chromie se přidává mezi hrdiny v Heroes of the Storm

18.05.2016 000 20:18 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

MOBA Heroes of the Storm (nebo "hero brawler", jak hru označuje Blizzard) má od dnešního dne šiřší soupisku. V posledním patchi do hry přibyla dračice z bronzové letky Chromie, kterou jsme mohli potkávat napříč všemi díly World of Warcraft .

Chromie patří mezi assassiny a její kit je poměrně standartní kombinací damagovacích abilit a schopností točících se okolo manipulace času. Zajímavý je trait, který Chromie umožňuje vybrat si talent o jeden level dříve, než kterýkoliv jiný hrdina ve hře. Je ale škoda, že když už se Blizzard konečně rozhoupal k tomu, přidat do hry dračího hrdinu, vybral si nepříliš oblíbenou Chromie (v porovnání s jinými) a ve hře se ani neukáže v dračí podobě (!) jako je to třeba u Shyvany v League of Legends nebo Dragon Knighta v Dotě.

Patch 18.0 zároveň přinesl řadu změn v zájmu vybalancování hry, především velice potřebné předělání talentů pro Arthase a Anub’araka.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Bronzová dračice Chromie se přidává mezi hrdiny v Heroes of the Storm

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.