Videa

oznamovací trailer (2:04) | video: Warner Bros

Na PS4 a Xbox One se chystá remaster Batman: Arkham Asylum a Arkham City

18.05.2016 000 19:13 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Na konzolích sice před rokem vydaný Batman: Arkham Knight neskončil takovou katastrofou jako na PC, kde byla hra pro mnoho hráčů nehratelná a nakonec na několik měsíců rovnou stažena z prodeje, ale přesto mnoho hráčů se slzou v oku vzpomínalo na předchozí díly a bědovalo, že nemá šanci si je na současné generaci konzolí zahrát. Warner Bros prosby ale vyslyšelo a už za měsíc tuto „chybu“ napraví.

Podle stále trvajícího trendu půjde samozřejmě o lehce remasterované verze GOTY edic Arkham Asylum a Arkham City se všemi DLC, které vyjdou v jednom balíku pod názvem Batman: Return to Arkham. Trochu překvapivě chybí v balíku prequel Batman: Arkham Origins, na kterém sice nepracovali autoři ostatních dílů, Rockstedy, a na jeho kvalitě i hodnoceních se to patřičně odrazilo, ale že na něj Warner Bros úplně zanevřeli, je trochu zvláštní.

Batman: Return to Arkham vychází 26. července a řekne si o 50 eur.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Na PS4 a Xbox One se chystá remaster Batman: Arkham Asylum a Arkham City

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.