Videa

Co je Total War: Warhammer? (3:26) | video: Creative Assembly

Nové video z Total War: Warhammer prozrazuje, co všechno na vás ve hře čeká

18.05.2016 000 18:19 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Už jen 6 dní do vydání.

Total War: Warhammer je dozajista nejambicióznější hra, na které kdy vývojáři z Creative Assembly pracovali. Žádná z her v dlouhé sérii neměla potenciál proniknout mezi tolik hráčů. Ať už patříte mezi veterány série, kteří ale nemají tušení, co je Warhammer zač, nebo naopak skalní fanoušky Warhammeru, kterým nic neříká Total War, nebo i jen nevědomý kolemjdoucí, kterého láká myšlenka masivní fantasy strategie, nové video by vám mohlo pomoci se zorientovat.

Ve třech minutách vám přiblíží hlavní herní prvky a ukáže dech beroucí záběry z bitev i méně imponující útržky ze hry na kampaňové mapě.

Total War: Warhammer vychází už 24. května na PC.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nové video z Total War: Warhammer prozrazuje, co všechno na vás ve hře čeká

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.