The Lost Vikings se poprvé ukáží v Heroes of the Storm

Heroes of the Storm vstoupilo téměř před měsícem do uzavřeného beta testování, takže již brzy přijde do hry nová aktualizace, která přinese mnoho nového obsahu. A tyto nové věci bude Blizzard ukazovat na svém streamu, již za několik dní.

The Lost Vikings

The Lost Vikings FOTO: Blizzard Entertainment

Blizzard každých čtrnáct dní pořádá stream s názvem Brawl with the Blues, kde hrají vývojáři hry společně s fanoušky nebo se známými tvářemi Heroes of the Storm komunity. Jednou za čas se toto vysílání použije k odhalení novinek. A právě další stream, který se uskuteční 11. února ve 20:00 našeho času, bude patřit mezi „odhalovací“.

Kromě klasického hraní, se tentokrát na streamu ukáže nový hrdina nebo spíš hrdinové, starý známí The Lost Vikings. Zcela nové skiny a v neposlední řadě několik nových skladeb. Jak už je zvykem, stream bude probíhat na oficiálním Twitch kanále Heroes of the Storm.

A pokud byste chtěli zkusit Heroes of the Storm a nechce se vám platit 35 eur za přístup. Tak můžete zkusit soutěž na oficiální fanouškovské stránce heroesfan.cz, kde dnes večer startuje již čtvrtá soutěž o přístupy do beta testování.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Lost Vikings se poprvé ukáží v Heroes of the Storm

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.