Heroes of the Storm vstupuje do uzavřené bety

Sanctuary, Koprulu sektor, Azeroth. Je vám některý z těchto světů povědomý? Pak jste už určitě slyšeli i o nové MOBA hře z dílny studia Blizzard Heroes of the Storm, která dnešním dnem vstupuje do fáze uzavřené bety.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm FOTO: Blizzard Entertainment

Heroes of the Storm se drží klasického konceptu zaedených MOBA her s několika novými funkceni. Především představuje hrdiny známé z jiných her společnosti Blizzard, které proti sobě postaví v bojových arénách rozličného typu. Od jiných her žánru se rovněž odlišuje systémem talentů, které nahrazují zakoupitelé předměty.

Po několika měsících alfa testování Heroes konečně vstupuje do uzavřené bety a tento proces s sebou přináší několik podstatných změn. Kromě úprav stávajících hrdinů a jednoho nového, známého šamana Thralla, se hráči dočkali i dalšího battlegroundu Sky Temple a zejména ranked her.

V nich budou moci vaši hrdinové postupovat po žebříčku slávy a měřit síly s hráči podobných zkušeností. Pro vstup do ranked módu nebo Hero League musí váš účet mít level 30, další podmínkou je vlastnictví nejméně deseti hrdinů.

Blizzard v budoucnu plánuje i přidání teamových rankovaných her, jejich spuštění ale zatím neoznámil. Roivněž není známo, do kdy uzavřená beta potrvá a kdy se hra otevře veřejnosti. Vzhledem k plánům celé společnosti ale očekáváme, že by se tak mohlo dít ještě v tomto roce.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of the Storm vstupuje do uzavřené bety

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.