Videa

Overwatch - Dragons (7:57) | video: YoutTube

Na světě je s novým videem i další střípek příběhu hry Overwatch

16.05.2016 000 18:58 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 1

5.0000/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Třetí z řady krátkých animovaných videí nás zavede do Japonska, kde odhalíme minulost Hanza a Genjiho.

Vydání hry Overwatch je na spadnutí, už 24. května se totiž Blizzard pochlubí světu s plnou verzí nové akční střílečy. Aby čas rychleji utíkal, produkují vývojáři i sérii krátkých animovaných snímků, které vysvětlují divákům zázemí hrdinů, do jejichž postav se ve hře můžete vtělit.

V tomto díle, tedy už třetím v sérii, se podíváme na zoubek Hanzovi a Genjimu, dvěma bratrům, kteří si vybrali každý jinou cestu života. Jak to mezi nimi nakonec dopadlo se můžete podívat sami a užít si kouzelnou atmosféru, kterou vývojáři vytvořili.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Na světě je s novým videem i další střípek příběhu hry Overwatch

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.