V Assassin's Creed filmu se do historie často cestovat nebude

Rozdílů mezi herní sérií a filmem rychle přibývá. Budou to změny k lepšímu či horšímu?

Assassin's Creed movie

Assassin's Creed movie FOTO: 20th Century Fox

Herní série Assassin´s Creed je známá především nádhernou a propracovanou atmosférou, která hráče zavedla již do několika historických období. Na současnost odkazovalo ve hře pouze několik málo scén, které mnohdy nebyly ani zapotřebí.


Chystaný film na motivy této hry se však těmito zaběhlými normami řídit nebude. Většina děje se bude totiž odehrávat v moderní době, kdežto do minulosti nás zavede pouze několik scén.


Výkonný producent Pat Crowley řekl IGN při nedávné návštěvě v místě natáčení, že se bude 65 procent filmu odehrávat v současnosti a pouze 35 procent filmu během 15. století ve Španělsku.


Vzhledem k tomu, že filmy podle her mají sklony být opravdovými propadáky, by nás měl alespoň trochu uklidnit fakt, že se filmoví tvůrci pod tento film osobně podepisují.


"Jsou tady určité věci z her, které budeme respektovat," řekla hvězda filmu Michael Fassbender. "Také ale chceme do snímku přidat nové filmové prvky," dodal v zápětí.


"My se nesnažíme vytvořit videohru. Snažíme se o opravdu skvělý filmový zážitek, takže se ve filmu objevují nové věci, na které nejsou hráči zvyklí,” zakončil povídání o filmu.


Na první oficiální trailer se můžete podívat v tomto článku.

Témata: Assassin's Creed
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Assassin's Creed filmu se do historie často cestovat nebude

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.