K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Star Citizen vybral více než 72 milionů dolarů

Nejúspěšnější crowdfundingový projekt Star Citizen i nadále roste takřka raketovou rychlostí. Na vývoj hry se vybralo již více než 72 milionů dolarů.

Star Citizen

Star Citizen FOTO: Roberts Space Industries

Před několika týdny jsme vás informovali o důležitém mezníku - na Star Citizen se od komunity vybralo již 70 milionů dolarů. Během dvou týdnů se tato částka navýšila o 2 miliony dolarů, a pokud bude financování tímto tempem pokračovat, šéf projektu Chris Robert věří, že se mu povede vybrat celých 100 milionů dolarů.

Současný stav vybraných prostředků čítá 72,1 milionů dolarů od celkem 750 000 přispěvatelů. Star Citizen je tak, jak upozornil server Gamespot.com, nejúspěšnějším crowdfundingovým projektem v historii, a to nejen pouze v oblasti her, ale i obecně.

Vývojářské studio Cloud Imperium Games se proto před několika dny rozhodlo zveřejnit na internetu mnohahodinový záznam z diskuzního panelu, kde tvůrci hry představují například detaily perzistentního vesmíru, červích děr a dalších fyzikálních jevů.

Témata: Star Citizen
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Citizen vybral více než 72 milionů dolarů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

1. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj jednu z pěti zajímavých her na Steam!

16.07.2018 19:46 Chcete se zapojit do soutěže o pět skvělých her? Tak rozklikněte tento článek a dozvíte se víc!

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Související:

Nejčtenější články

  1. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  2. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  3. „Nechcete další edice Skyrimu? Nekupujte si je," vzkázal Todd Howard

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.