Videa

Assassin's Creed - Trailer World Premiere (2:01) | video: YoutTube

Filmový duel asasínů a templářů se dočkal oficiálního traileru

12.05.2016 000 09:45 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Všichni fanoušci herní série Assassin´s Creed se konečně dočkali traileru na tento dlouho očekávaný film.

Bude to ten pravý asasínský film, ale Desmonda Milese neočekávejte! Už od první chvíle bylo oznámeno, že filmaři vsadí na nové postavy a historické období.

Hlavním protagonistou filmu je muž jménem Callum Lynch (Michael Fassbender), který byl unesen organizací Abstergo Industries. Od nich také zjistí, že je potomkem španělského asasína Aguilara, který žil v 15. století během období Španělské inkvizice. Abstergo vlastní přístroj, jenž umožní Callumovi odemknout jeho genetické vzpomínky. Díky tomu bude moct prožít dobrodružství jeho asasínského předchůdce.

Po získání neuvěřitelných znalostí a zkušeností je připraven čelit nebezpečnému Řádu templářských rytířů, odvěkých nepřátel asasínů.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Filmový duel asasínů a templářů se dočkal oficiálního traileru

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.