Rozšíření O víně a krvi pro Zaklínače 3 nabídne přes 30 hodin herního obsahu

Finální rozšíření pro monstrózní RPG vychází už na konci tohoto měsíce.

Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi

Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi FOTO: Cenega

Jedno se polskému studiu CD Projekt RED za žádnou cenu upřít nedá – jejich představa o pořádném rozšíření je na míle vzdálená standardu, který si za ta léta herní průmysl nastavil. Druhé rozšíření k všeobecně vřele přijatému (až na několik věčně nespokojených rýpalů) závěru zaklínačské trilogie je stejně jako to první, Srdce z kamene, napěchováno obsahem až po okraj.

O víně a krvi nás s Geraltem na jeho poslední dobrodružství pošle na pracovní výlet do ráje vinařů, knížectví Toussaint na hranicích s Nilfgaardem. Můžeme se těšit na více než 90 nových úkolů zasazených do lokace, která se rozlohou vyrovná Zemi nikoho nebo všem ostrovů Skellige dohromady. „Hráči společně s tímto rozšířením dostanou také ohromné množství dalších bonusů, například dynamický systém význačných bodů, nový balíček pro gwint, nový mechanismus mutací do závěrečné fáze hry a dokonce místo, jež by mohlo být Geraltovým domovem...“ přidává k tomu ředitel vývoje hry Konrad Tomaszkiewicz.

Dohrát celé rozšíření by vám mělo zabrat okolo 30 hodin herního času, ale nepochybuji, že opravdu skalní fanoušci z něj určitě dokáží vytáhnout ještě mnohem víc, obzvlášť při opakovaném hraní. A pokud stále ještě nemáte jisto, jestli dát O víně a krvi šanci, třeba vás navnadí krátký trailer, který ukazuje Toussaint v celé své kráse i hrůze.

Nakonec to nejdůležitější, rozšíření vyjde už 31. května a jeho pořízení vás vyjde jen na pouhých 20 eur (a s nynější slevou ještě levněji). Ale můžete také sáhnout po krabicové, limitované edici, která obsahuje fyzickou verzi gwintových balíčků Nilfgaard a Severní království.

img-responsive

Limitovaná edice Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi | foto: Cenega

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozšíření O víně a krvi pro Zaklínače 3 nabídne přes 30 hodin herního obsahu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.