Rozšíření O víně a krvi pro Zaklínače 3 nabídne přes 30 hodin herního obsahu

Finální rozšíření pro monstrózní RPG vychází už na konci tohoto měsíce.

Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi

Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi FOTO: Cenega

Jedno se polskému studiu CD Projekt RED za žádnou cenu upřít nedá – jejich představa o pořádném rozšíření je na míle vzdálená standardu, který si za ta léta herní průmysl nastavil. Druhé rozšíření k všeobecně vřele přijatému (až na několik věčně nespokojených rýpalů) závěru zaklínačské trilogie je stejně jako to první, Srdce z kamene, napěchováno obsahem až po okraj.

O víně a krvi nás s Geraltem na jeho poslední dobrodružství pošle na pracovní výlet do ráje vinařů, knížectví Toussaint na hranicích s Nilfgaardem. Můžeme se těšit na více než 90 nových úkolů zasazených do lokace, která se rozlohou vyrovná Zemi nikoho nebo všem ostrovů Skellige dohromady. „Hráči společně s tímto rozšířením dostanou také ohromné množství dalších bonusů, například dynamický systém význačných bodů, nový balíček pro gwint, nový mechanismus mutací do závěrečné fáze hry a dokonce místo, jež by mohlo být Geraltovým domovem...“ přidává k tomu ředitel vývoje hry Konrad Tomaszkiewicz.

Dohrát celé rozšíření by vám mělo zabrat okolo 30 hodin herního času, ale nepochybuji, že opravdu skalní fanoušci z něj určitě dokáží vytáhnout ještě mnohem víc, obzvlášť při opakovaném hraní. A pokud stále ještě nemáte jisto, jestli dát O víně a krvi šanci, třeba vás navnadí krátký trailer, který ukazuje Toussaint v celé své kráse i hrůze.

Nakonec to nejdůležitější, rozšíření vyjde už 31. května a jeho pořízení vás vyjde jen na pouhých 20 eur (a s nynější slevou ještě levněji). Ale můžete také sáhnout po krabicové, limitované edici, která obsahuje fyzickou verzi gwintových balíčků Nilfgaard a Severní království.

img-responsive

Limitovaná edice Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi | foto: Cenega

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozšíření O víně a krvi pro Zaklínače 3 nabídne přes 30 hodin herního obsahu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.