Videa

Chromie, představení šampiona (5:07) | video: YoutTube

Nová hrdinka přichází do Heroes of the Storm

09.05.2016 000 20:38 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Nejnovější přírůstek do seznamu hrdinů Heroes of the Storm je Chromie. Tento Assasin pocházející z Warcraftu a na první pohled může vypadat přátesky, ale nenechte se zmást. Ve skutečnosti je bronzový drak a horlivý obránce Azerothské časové linie. Neustále se stará o ochranu historie přede všemi, jež ji chtějí využít ke svému prospěchu.

Chromie je mág, který se mění postupně se hrou a bude mít výhodu spíše v těsném boji. Bude velice složité ovládnout ji, ale když se vám to povede, tak vám její síla bude odměnou. Také díky jejímu pohybu v čase dostává své talenty vždy jeden level před ostatními hrdiny, tedy na úrovních 1,3,6,9,12,15 a 19. Je tedy vždy o krok před ostatními hrdiny.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nová hrdinka přichází do Heroes of the Storm

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.