Videa

Warcraft vs. World of Warcraft (1:00) | video: YoutTube

Herní ekvivalent upoutávky na Warcraft je na světě

09.05.2016 000 18:37 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Upoutávka k nadcházejícímu filmu Warcraft má svůj herní protějšek.

Fanoušci online her jsou proslulí svou schopností vytvářet desítky a desítky děl, které jsou tématicky spojené s jejich oblíbenou hrou. Díky tomu můžeme na internetu obdivovat řadu obrazů, vtipných animací nebo i hudebních klipů.

Tentokrát přišla řada na hru World of Warcraft a na film Warcraft, který prorazí brány světových kin 10. června letošního roku. V České republice si premiéru můžete užít den předem. Fanoušci, za pomoci herních animací, vytvořili skvělou kopii filmového traileru a výsledek je více než přesvědčivý. Ostatně, to posuďte sami.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Herní ekvivalent upoutávky na Warcraft je na světě

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.