Videa

Gametest - Doom (6:03) | video: YoutTube

Nvidia se chlubí novou grafickou kartou GTX 1080

08.05.2016 000 22:29 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Nejnovější grafická karta rozjede nadcházející pecku Doom na ultra detaily s rozlišením 1080p rychlostí 200 snímků za vteřinu.

Projekce představuje gameplay hry Doom, která bude co nevidět k dostání. Cílem presentace bylo demonstrovat, jak moc je nová grafická karta GTX 1080 napřed oproti současné generaci grafických karet.

V první části videa je aktivován V-sync, který hru ukotví na stabilních 60fps (snímek za vteřinu). Jakmile je ale vypnut, vyletí počítadlo až na 200. Samotní vývojáři dodávají, že možnost spustit hru na tak výkonném stroji odkrylo několik herních chyb, které se při hraní s nižší hodnotou fps neprojevují.

Nadšenci do ostrých detailů se tak mohou těšit na nového "zabijáka" na poli herních grafik.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nvidia se chlubí novou grafickou kartou GTX 1080

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.