Videa

Podívejte se zblízka na řízení ve hře Mafia III, jak Lincoln Clay brázdí ulice New Bordeaux. (1:24) | video: YoutTube

Mafia III - Jízda v New Bordeaux

08.05.2016 000 15:55 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Vzpomínáte na první misi v Mafia? Pojďme se podívat, jak budou automobilové honičky vypadat v Mafia III.

Postupné odhalení

Vývojáři hry Mafia III nám postupně ukazují nejrůznější zákoutí dalšího pokračování legendární série. V uvedeném videu se podíváme na to, jak si budeme moci vychutnat požitek z rychlé jízdy. Matthias Worch, ředitel pro design Mafia III, potvrdil, že se jeho tým při vývoji hry nechal inspirovat hollywoodskými akčními trháky ze šedesátých let. Budete se tedy cítit jako praví gangsteři z mafiánských filmových klasik.

Pozor na fyziku

Matthias Worch rovněž mluví o rozdílech mezi jednotlivými vozy. Každý automobil disponuje různými jízdními vlastnosti, a proto bude chvíli trvat než si na něj zvykneme. Měli bychom tedy očekávat, že v Mafia III se bude luxusní limuzína chovat poněkud odlišně od nízkého závodního sporťáku. 

Chování vozidla neovlivňuje jen jeho hmotnost, podvozek a speciální úpravy. Dalším důležitým faktorem je plocha, po které jede. Tato proměnná bude také zakomponována přímo do hry. Denby Grace, výkoný producent, říká, že řízení auta není složité. Zvládnout však tuto dovednost na mistrovské úrovni vyžaduje talent. Budete zmíněnými mistry právě vy?

Názory na řízení v Mafia III

V tuto chvíli jsou názory fanouškovské komunity velmi rozdílné. Někteří se nemohou dočkat, co doopravdy systém přinese. Fanoušci se těší na realistické chování vozidla a skutečný zážitek z agresivního řízení. Tento názor však není jednotný. Někteří hráči se způsobu řízení obávají. Hlavní téma diskuze spočívá v obavě, aby propracovanost systému hráče až příliš neomezovala. Je pravdou, že nechceme, aby řízení bylo tou nejobtížnější části hry, avšak věříme, že vývojáři vyšperkují tuto nedílnou součást  Mafia III do nejmenších detailů. Jaký je váš pohled na věc? 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Mafia III - Jízda v New Bordeaux

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.