Battlefield se s novým dílem Battlefield 1 přesouvá do doby první světové

Vydání v půlce října.

Battlefield 1

Battlefield 1 FOTO: DICE

Po pořádné tříáčkové hře zasazené do krutých let první světové války tu byl hlad už dlouho, obzvlášť po tom, co Battlefield, Call of Duty i Medal of Honor vyměnili historické kulisy za moderní až futuristickou dobu. Ale zatímco Call of Duty letos tlačí na pilu ještě více než dřív a láká na vesmírné bitvy, Battlefield to zkouší na parketách, na kterých se odehrála událost, jež otřásla celým tehdejším světem.

Co všechno na nás nový Battlefield, „inteligentně“ pojmenovaný Battlefield 1, chystá, zatím můžeme odhadovat pouze z prvního traileru, který ale nešetří rozličnými ochutnávkami. Kromě nepostradatelných zákopů západní fronty se nejspíše podíváme do severní Afriky, kde arabské kmeny pod vedením britského plukovníka Lawrence bojovaly se stále mocnou Osmanskou říší, nebo do vzduchu v kokpitu tehdejších stíhaček, v kampani tentokrát snad ne jen v roli střelce jako v Battlefieldu 3.

Multiplayer půjde ve stopách předchozího dílu, takže se můžeme těšit na bitvy až mezi 64 hráči. Podle očekávání také Battlefield 1 vypadá na opravdovou grafickou pochoutku. Trailer samotný by měl být vytvořen pouze v prostředí herního enginu, kterým je, stejně jako u podobně graficky výtečného Battlefrontu, vylepšený Frostbite 3.

Battlefield 1 vychází 21. října na PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlefield se s novým dílem Battlefield 1 přesouvá do doby první světové

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.