Soutěžte s námi o hrdiny a skiny pro sebe a vaše přátele!

Již delší dobu se na našem webu neobjevila žádná Blizzard soutěž. Toto tvrzení již neplatí, neboť ode dneška s námi můžete vyhrát hrdinu a skin pro sebe a svého kamaráda!

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm FOTO: Blizzard Entertainment

Je to tak! Rozhodli jsme se pro vás uspořádat další soutěž, ve které budete moci vyhrát pro sebe a jednoho svého kamaráda hrdinu a skin do Blizzardovské hry Heroes of the Storm! A co pro to musíte udělat?

 

img-responsive

Vyhraj hrdinu a skin pro sebe a svého kamaráda | foto: Reprofoto

1.) Sdílejte tento příspěvěk na svém Facebooku.
2.) Mějte naši Facebookovou stránku označenou jako "To se mi líbí".
3.) Označte do komentářů kamaráda, se kterým se o výhru podělíte, a napište nám, proč by právě vaše duo mělo vyhrát! 

Soutěž bude ukončena za týden, tj. 12. 5. 2016 o půlnoci. Z celkového počtu zúčastněných budou vylosovány tři dvojice a výherci budou kontaktováni během následujícího dne. Tak na co ještě čekáte? 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Soutěžte s námi o hrdiny a skiny pro sebe a vaše přátele!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.