Festival Utubering startuje už zítra v Brně

Festival generace Z - Utubering, letos poprvé zavítá do Brna. Na výstavišti se objeví ti nejznámější youtubeři, idolové dnešních teenagerů.

Utubering

Utubering FOTO: Utubering

Největší setkání hvězd současné generace - Utubering, se letos bude konat i na moravě. Festival našel své útočišně na Brněnském výstavišti, které má pro tak velkou akci dostačující kapacitu. Na návštěvníky bude během pátečního dne čekat opravdu nápaditý a nabitý program, ve kterém si každý fanoušek youtube hvězd něco najde.

Brány festivalu se návštěvníkům otevřou v pátek ve 12:00. Jelikož se vstupenky prodávají pouze na internetu, nebude možné si zakoupit lístek na místě. Proto by se s koupí vstupenky nemělo dlouho otálet. Před začátkem programu mohou návštěvíci projít areál nebo navštivit zóny s doprovodným programem, které si pro ně připravili účinkující. Hlavní program začíná od tří hodin a bude se odehrávat na třech velkých pódiích v Pavilonu P. Součástí programu je i vyhlášení Utubering Festival Awards, které se bude konat na hlavním pódiu.

Akce spojené s youtubery jsou známé především dlouhými frontami při autogramiádách. Utubering však není o podpisech, ale o zážitcích. V případě této akce se totiž nejedná o honbu za podpisy, ale o pravý a nefalšovaný festival, který lidem místo podepsané fotky přinese hlavně super zážitek a vzpomínky.

Celý program festivalu se dělí na čtyři odlišné sektory - MUSIC, GAMING, ENTERTAINMENT a FASHION.

Music sekce bude obstarávat hudební doprovod celé akce, protože bez pořádné hudby by se Utubering nemohl nazývat pořádným festivalem. Po celou dobu se budete moci zaposlouchat do hudby od několika populárních zpěváků a skupin. Patří mezi ně například ATMO music, Sebastian, Johny Machette a Voxel. Hudební program ukončí ve večerních hodinách skupina Slza.

Pro všechny fanoušky, kteří rádi hrají hry, koukají na streamy nebo sledují let´s playe, se na festivalu objeví hned několik známých tváří tohoto zábavního odvětví. Během Utuberingu se tak můžete setkat například s oblíbeným slovenským youtuberem GoGem nebo českými hráči a streamery jako například Herdynem či Deethanem.

Hlavní složkou zábavy během Utuberingu bude sekce nazvaná Entertainment, do které patří ti nejlepší internetový baviči a showmani. Připravte se na nevšední a zábavný program od borců jsou jsou Martin Rota, Stejk, Hoggy nebo třeba Exploited.

Celý tento prstenec youtube zábavy se uzavírá sekcí, která je stvořená hlavně pro dívky, protože i pro ně by mělo být na takovém festivalu místo. Jedná se o velmi populární beauty sekci, která se věnuje módě, líčení a životnímu stylu především mladých žen. Letos budou tuto ženskou sekci zastupovat GettheLouk, Teri Blitzen nebo také Shopaholic Nicol.

Pro zpestření atmosféry se bude po areálu procházet i několik cosplayerů, kteří si s sebou na Utubering přivezou kostýmy z nejrůznějších her. Jednou z cosplayerů bude i Hemulka, která je ve vodách českého internetu známá především díky kostýmům z populární hry League of Legends.

Pokud vás minimálně jedna ze sekcí zaujala, je pro vás Utubering parádním místem, kde si můžete zpříjemnit první květnový pátek.

Témata: Utubering
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Festival Utubering startuje už zítra v Brně

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.