Battleborn - Tvůrci Borderlands přichází s novou akcí

2K a Gearbox Software dnes oznámily, že nová first-person hrdinská střílečka Battleborn od tvůrců Borderlands vstupuje do prodeje.

Battleborn

Battleborn FOTO: 2K Games

Na co se můžeme těšit

Žánr Battleborn, nové hry od Gearbox Software, je first-person střílečka zasazená do vzdálené budoucnosti. Novinka přináší 25 specifických hratelných hrdinů, kteří uzavřou nečekané spojenectví a společně usilují o záchranu poslední hvězdy ve vesmíru před tajemným nepřítelem, jenž má v úmyslu ji zničit. 

Ve hře je zkombinováno velice originální grafické zpracování se špičkově propracovaným kooperativním herním systémem od Gearbox Software. Battleborn nabízí nepřeberné množství zábavy, kterou prožijete s jedním z rozmanitých hrdinů dle vašeho výběru. Těšit se můžete jak na příběhový režim s propracovanou zápletkou, tak i na tři různé, multiplayerové módy založené na vzájemné spolupráci.

RPG prvky

Ve všech herních  režimech vás čekají zajímavé RPG prvky. Jedná se o možnosti úprav a rozvoje všech hratelných postav, z nichž každá ovládá své vlastní jedinečné zbraně schopnosti. Každý hrdina oplývá rovněž svou originální  osobností. Můžeme se tak těšit na všechny možné typy drnáků a jejich příběhů

Vyjádření nejpovolanějších

Dovolujeme si odcitovat slova Christopha Hartmanna, ředitele společnosti 2K: „Gearbox Software dokázal znovu objevit úžasný nový subžánr a přivádí nás do světa hrdinských stříleček. Stejně jako milovaná série Borderlands se i hra Battleborn může pochlubit charakteristickým ‚gearboxovským‘ humorem, propracovaným a zábavným herním systémem, poutavým epizodickým příběhem a ohromnou znovuhratelností.“

Nemohli bychom opomenout ani na několik vět od ředitele společnosti Gearbox Software, Randy Pitchforda: „Battleborn je výsledkem pěti let zapálené a cílevědomé kreativní práce s důrazem na originalitu nápadů, které se ujal tým jedněch z nejnadanějších herních vývojářů, s jakými jsem si jen mohl přát spolupracovat. Skutečnost, že se členové týmu nemohou od hraní Battlebornu odtrhnout ani po bezpočtu hodin, které strávili jeho laděním společně s betatestery, je nejlepším důkazem kvalit a zábavnosti tohoto titulu. Všichni v Gearbox Software se už nemohou dočkat, až se pustí do hraní společně s lidmi z celého světa.“

img-responsive

Battleborn | foto: 2K Games

Herní módy

Příběh Battlebornu je členěn do několika kapitol. kampaní lze procházet buď samostatně nebo ve skupině až pěti hráčů. Kapitoly jsou zpracované jako díly televizního seriálu. Každá kapitola nabízí samostatnou zápletku, přičemž hlavní děj je neustále posouván kupředu. 

PvP módu  se může zúčastnit až 10 hráčů a střetnout se v zápasech 5v5 ve třech různých módech. 

1) Capture (Obsazování): Hrdinové spolu bojují ve zběsilé bitvě na život a na smrt a snaží se dosáhnout vítězství obsazením a udržením klíčových pozic na mapě. Tento mód může připomínat například Domination z jiných her.

2) Meltdown (Roztavení): Týmy doprovázejí své miniony do středu mapy. Body jsou udělovány za každého poskoka, který se vrhne do spalovacího zařízení v centru lokace. Vítězí družstvo s největším počtem bodů.

3) Incursion (Invaze): Hráči brání roboty na své základně před vlnami počítačem řízených bojovníků. Hrdinové se zároveň společně se svými poskoky snažit zničit roboty v táboře nepřátel. 

img-responsive

Screenshot | foto: Cenega

Multiplatforma a podpora

Jak je v dnešní době dobrým zvykem, Battleborn si můžete zahrát na PlayStation 4, Xbox One a Windows PC. Obě společnosti, které na vydání spolupracují, slibují velké množství bezplatných aktualizací a doplňků. V tuto chvíli zmiňujeme například nové hrdiny, herní módy, režimy, mapy a další komunitní úpravy. 

Mobilní aplikace

Od 3. 5. 2016 je k dispozici též zbrusu nová bezplatná mobilní hra Battleborn Tap pro iOS a Android, díky níž se můžete ponořit do světa Battlebornu i na cestách. Podrobnosti o hře Battleborn Tap najdete na oficiálním blogu Battleborn

Témata: Battleborn | Borderlands
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battleborn - Tvůrci Borderlands přichází s novou akcí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.