Videa

Oznamovací trailer (4:03) | video: YoutTube

Čekání je u konce, Warhammer 40 000: Dawn of War se vrací s třetím dílem

03.05.2016 000 17:00 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Začněte brousit rotomeče.

Série Dawn of War patří mezi to nejlepší z temného univerza Warhammer 40 000, co jsme si mohli na našich strojích za dlouhá léta zahrát, i přesto že druhý díl laťku nastavenou datadiskem Dark Crusade překonat nedokázal. Nyní se vývojáři z Relic Entertainment vrací, nově už pod hlavničkou Segy, aby se pokusili znovu.

Oznamovací trailer ze hry nic neukázal, jde jen o pěkný filmeček, jaké měly oba předchozí díly. Nicméně díky oficiálním stránkám víme, že hra bude obsahovat kampaně za orky, eldar a pochopitelně mariňáky kapituly Blood Ravens, které budou probíhat paralelně a mise budou různě promíchané, takže budeme ve výsledku střídat strany konfliktu.

Datum vydání zatím známé není, stejně tak platformy, ale dá se očekávat, že Dawn of War III vyjde pouze na PC.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Čekání je u konce, Warhammer 40 000: Dawn of War se vrací s třetím dílem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.