PC verze Assassin's Creed Rogue má datum vydání a minimální požadavky

Zatímco konzolisté si Assassin‘s Creed Rogue mohou už nějaký ten měsíc užívat. PC hráči měli zatím smůlu. To se ale již brzy změní. Ubisoft totiž konečně oznámil datum vydání PC verze a navíc k tomu přihodil i minimální hardwarové nároky.

Assassin's Creed Rogue

Assassin's Creed Rogue FOTO: Ubisoft Entertainment

Assassin‘s Creed Rogue měl sekundovat „velkému“ bratříčku z francouzské revoluce. Nicméně podle mnohých se jednalo o lepší hru, než právě Assassin’s Creed Unity, které od začátku provázely různé problémy.

 

Za templáře zatím mohli hráči hrát na konzolích Xbox 360 a Playstation 3. Za měsíc se k nim přidají i PC hráči, datum vydání je plánováno na 10. března 2015. Minimální požadavky také nejsou nějak krvavé, odpovídají tomu, že hra byla vyvíjena pro starou generaci konzolí.

Operační Systém: Windows 7 SP1 nebo Windows 8/8.1 (Pouze 64 bitová verze)
Procesor: Intel Core2Quad Q6600 @ 2.4GHz nebo AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Operační paměť: 2GB Ram
Grafická karta: nVidia GeForce GTS450 nebo AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM) nebo Intel HD4600
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Pevný disk: 11.4 GB

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: PC verze Assassin's Creed Rogue má datum vydání a minimální požadavky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.