Call of Duty v novém díle Infinite Warfare rozpoutá válku ve vesmíru

A vyjde společně s remasterem Modern Warfare.

Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare FOTO: Activision

Možná jste v sobě živili naději, že se bez toho tento rok obejde, možná to naopak vyhlížíte už několik měsíců. Tak jako tak, tiskárna na peníze jménem Call of Duty nevynechá ani rok 2016. Pro letošek jsou u kormidla opět Infinity Ward, kteří mají na svědomí první dva díly, trilogii Modern Warfare, propadák Ghost a sólovku Kevina Spaceyho Advanced Warfare.

Tentokrát se série s miliony fanoušků odlepí od země a vydá se do dosud nepříliš prozkoumaného (a naopak příliš poklidného) vesmíru. Převezmeme roli kapitána vesmírného bitevníku, který se musí utkat s vytrvalým nepřítelem. Během všech těchto událostí bychom pak měli pocítit váhu velení a zodpovědnosti, která se k tomu váže. Zní to spíš jako hezká pohádka, protože když se posledně Infinity Ward snažili zahrát na vážnou strunu, vznikl z toho nesmrtelný vtip.

Na konci oznamovacího traileru, který provází písnička Space Oddity od nedávno zemřelého Davida Bowieho, čekalo na fanoušky (i bývalé fanoušky) nečekané překvapení – krátká ukázka z remasteru dnes už legendárního Call of Duty 4: Modern Warfare, které přes noc ukončilo éru druhoválečných stříleček a odstartovalo dosti patetické období stříleček zasazených do současné doby.

Remasterovaná verze zahrnuje celou kampaň a 10 multiplayerových map, které byly vybrány na základě jejich oblíbenosti mezi hráči. V současné chvíli jsou potvrzené pouze tři: Crash, Backlot a Crossfire, ale pravděpodobně můžete vsadit boty na to, že nebude chybět miniaturní Shipment nebo pouštní Ambush.

Call of Duty: Infinite Warfare vyjde na všechny hlavní platformy 4. listopadu. Remaster Modern Warfare je prozatím pouze součástí „Legacy“ edice s Infinite Warfare, ale dá se asi reálně očekávat, že bude nakonec k dispozici i samostatně.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Call of Duty v novém díle Infinite Warfare rozpoutá válku ve vesmíru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

16.09.2018 15:59 A těšit se můžeme na mnohem více možností než doposud.

Související:

Nejčtenější články

  1. Další seriál podle hry. Své adaptace se dočká Alan Wake

  2. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  3. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  4. Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

  5. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.