Videa

Launch trailer (1:35) | video: YoutTube

Pestrobarevná akce Battleborn od Gearboxu láká na své úterní vydání

30.04.2016 000 19:59 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Šílenství začíná 3. května.

First-person akce od Gearboxu, tvůrců Borderlands nebo Brothers in Arms, za celou dobu vývoje vody herního průmyslu příliš nerozčeřila. Studio samotné s reklamou na pilu nijak netlačilo, obzvláště v porovnání s očekávaným Overwatchem od Blizzardu, ke kterému bývá Battleborn často (a částečně neprávem) přirovnáván a o kterém slyšeli snad už i lední medvědi v Arktidě. Už od úterý si ale budeme moci o hře udělat obrázek sami.

Battleborn kombinuje prvky MOBA her a stříleček s pestrobarevným grafickým zpracováním a smyslem pro humor, který nám Gearbox vydatně předvedl v Borderlands. Bohatá paleta všemožných (i nemožných) postav zahrnující humanoidní houbu, robota-gentlemana nebo tučňáka pilotujícího bitevní mech, zajišťuje patřičnou variabilitu, jelikož každá z hratelných postav má vlastní zbraně, schopnosti a logicky i styl hraní.

Stejně tak množství map s různými cíli a cestami k vítězství by mělo spolehlivě odhánět nudu. Ale Battleborn není jen multiplayerová řežba, pod obalem skrývá i příběhovou kampaň, stylem ne nepodobnou Borderlands, kterou je možné hrát solo nebo v kooperaci.

Battleborn vychází 3. května pro PC, Xbox One a PS4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Pestrobarevná akce Battleborn od Gearboxu láká na své úterní vydání

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.