Na Steam přichází dlouho žádáná funkce

O nových aktualizacích v beta klientu Steamu se častokrát ani nepíše, nicméně jednou za čas se objeví nějaká nová funkce, která potěší. A právě taková se objevila v poslední beta aktualizaci. Hráči konečně uvidí své zakoupené DLC mnohem jednodušeji, přímo v knihovně.

Steam

Steam FOTO: Valve

Jak celé DLC okénko vypadá, se můžete podívat níže.

img-responsive

Steam DLC okénko | foto: GAMIFIQUE.cz

V novém okénku vidíte všechny vlastněné DLC k danému titulu. Navíc vám to jednoduše ukáže, jestli máte DLC nainstalované, nebo ne. Stejně tak se můžete jedním kliknutím dostat do obchodu, kde můžete koupit chybějící DLC, jak uvedl server pcgamer.com.

Vyzkoušet si tuto novou funkci může každý, stačí v nastavení Steamu, v záložce účet, nastavit účast na beta verzích – Steam Beta Update. Ihned poté se vám stáhne poslední aktualizace a po restartu už budete moct vyzkoušet chystané funkce.

Témata: Steam | Valve
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na Steam přichází dlouho žádáná funkce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.