Videa

Fallout 4 - Mods and the Creation Kit (PEGI) (2:05) | video: YoutTube

Fallout 4 přesně podle vašeho gusta

28.04.2016 000 10:00 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Káždý z nás má sem tam i k té nejlepší hře drobné dokrášlující připomínky. Proč v ní nemít to, co preferujete?

Chcete mít veškeré modifikace hry na dosah ruky, bez ohledu na to, jestli pochází od Bethesda Game Studios nebo od hráčů samotných? Splněno! Vývojáři Fallout 4 vytvořili zcela nový systém, který se postará o to, abyste vždy našli veškeré dostupné modifikace na jednom místě a v přehledné formě.

Přímo ve hře si můžete projít modifikace, nainstalovat ty, které vám padly do oka, popřípadě i poskytnout jejich tvůrcům feedback. A jak se do dané sekce vůbec dostanete? Stačí si vybrat v hlavním menu položku "Mods" a vaše hledání specifických úprav hry může začít.

Pokud vás láká idea vytvoření si svých vlastních modifikací pro Fallout 4, Creation Kit je volně ke stažení přes Bethesda.net launcher a jsou vám k dispozici i pomocné poznámky v případě, že byste si s postupem úprav nevěděli rady. Mods open betu pro PC si můžete ozkoušet teď a na verzi pro Xbox One a Play Station 4 dojde v červnu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Fallout 4 přesně podle vašeho gusta

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.