Videa

Vítejte v děsivé alternativní fikci, kde USA prohrály válku se Severní Koreou (2:57) | video: YoutTube

Amerika padla, KLDR vítězí. Podívejte se na nový trailer z Homefrontu

27.04.2016 000 09:58 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Finální CGI trailer před vydáním nám prozradí více ze samotného příběhu.

Homefront: The Revolution je pokračování prvního dílu, kde jsme se útoku KLDR bránili. Podle názvu druhého dílu ale poznáte, že se to moc nepovedlo. Tudíž nás čeká tvrdá záškodnická válka z pohledu partyzánů.

Oproti prvnímu dílu je hlavní rozdíl ve světě, ten už nebude lineární jako v Call of Duty, ale pěkně otevřený, který by měl plně využít partyzánský styl boje. Pasti, sabotáže, infiltrace a další, vývojáři slibují zajimavé dění ve válce zmítané Philadelphii, kde se hra bude odehrávat.

V Evropě hra vychází za měsíc, přesně 20. května na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Amerika padla, KLDR vítězí. Podívejte se na nový trailer z Homefrontu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.