Blizzard výbava odteď přímo z Čech

Jinx, výrobce originálních licencovaných reklamních předmětů Blizzardu, konečně povolil prodej těchto výrobků i u nás!

Nově nabídka World of Warcraft triček na Gamlery

Nově nabídka World of Warcraft triček na Gamlery FOTO: Blizzard Entertainment

Po letech usilovné komunikace ze strany Gamlery s výše zmiňovaným výrobcem došlo ke změně, která mnohé jedince jistě potěší. Jinx spolu s Blizzard Entertainment daly souhlas, na který si český internetový obchod s oblečením a doplňky pro herní fanoušky musel počkat celé tři roky. Trpělivost a především vytrvalost se Gamlery nicméně vyplatila. Co z úspěšného tažení za získáním licence vyplývá pro samotné fanoušky? Už nebude nutné nechat si zasílat například vaše Horde nebo Alliance (World of Warcraft) tričko ze zahraničí. A že jde o příhodné načasování!

img-responsive

Premiéra Warcraft filmu se blíží | foto: Blizzard Entertainment

Jistě vám, kterým koluje WoW v krvi, neuniklo, že se pomalu ale jistě schyluje k Warcraft - Blizzfan premiéře (10. června). Na akci bezpochyby dorazí nespočet cosplayerů, ale proč byste se i vy pro tuto jedinečnou příležitost s pýchou neoděli do barev své frakce? Z tématicky odpovídající nabídky oblečení i doplňků si u Gamlery lze předobjednat již nyní a co do počtu kusů se nemusíte nikterak ostýchat, je neomezený. Nechcete platit za poštovné? Nabízí se vám jednoduché řešení – převezměte si věci přímo na místě konání premiéry, kde si své Warcraft odění můžete dokoupit i dodatečně.

Předrezervace lístků na samotnou Warcraft - Blizzfan premiéru stále běží a svým zápisem rozhodně nemáte co ztratit. Naopak, získáte přednostní právo zamluvit si místa, až dojde na rezervace závazné (aktuality ohledně akce můžete neustále sledovat na Facebooku). Váhat nemusíte ani s vašimi předobjednávkami na Gamlery, místní tým je již na ně připravený.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blizzard výbava odteď přímo z Čech

Vstupte do diskuze (2)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.