Videa

Oficiální modifikace míří na Xbox One i PC verze hry (1:17) | video: YoutTube

ARK: Survival Evolved se rozšiřuje

25.04.2016 000 21:04 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Nejenže se prostředí hry brzy zdvojnásobí co do svých rozměrů, ale i svým prodejem tato akční adventura prokazuje, že si našla cestu k mnoha srdcím.

Survivalistická senzace ještě ani nevyšla ve své plné verzi (k tomu dojde přibližně v červnu letošního roku) a již nyní Studio Wildcard hlásí úctyhodná čísla, co se prodaných kopíí hry týká. Zakoupené PC verze ARK: Survival Evolved sahají k téměř čtyřem milionům kusů a svůj domov našlo i přes jeden milion kopií pro Xbox One.

Vyšší počet hráčů si jistě žádá i širší oblast k prozkoumání a ještě lépe k získání dalších zdrojů, nemám pravdu? Komunita ARKu přišla s nejednou dobrou modifikací a tvůrci pečlivě zvažovali, které z nich se mají stát oficiální součástí hry. My vám aktuálně můžeme prozradit, kdy dojde k prvním takovým změnám. Příští měsíc (tedy v květnu) se k známému prostředí ARKu připojí "The Center" - nová mapa, která víc než zdvojnásobí obsah ARK: Survival Evolved a pozdeji v létě do hry oficiálně dorazí i Primitive Plus mod.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: ARK: Survival Evolved se rozšiřuje

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.