Videa

Broodmother Boss Arena, and Spotlight: Direbear & Manta! (0:58) | video: YoutTube

ARK: Survival Evolved nešetří mounty

23.04.2016 000 00:43 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Nastal čas, abyste v sobě probudili talent zaříkávače medvědů a mant.

Krajinou ARKu se už druhým dnem prohání Direbear a stejně dlouho proplouvají místními vodami i manty. Neměli jste s nimi dosud tu čest? Bez obav, právě teď a tady se podíváme pradávnému medvědovi na zoubek a největšímu druhu rejnoků na ploutve.

Váš budoucí čtyřnohý automobil

Arctodus Dirus neboli Direbear se ve své podstatě neliší od dnešních medvědů –  když tedy pominete jeho velikost, s kterou strčí grizzlyho do kapsy. Co do povahy, Direbear zůstane v klidu, když mu nevlezete na píseček. Vetřelci, kteří vkročí do jeho teritoria, se přísně trestají, čímž si tento živočich snadno vyřeší přísun masa. Ostatně dieta na bázi rostlinné stravy těžko nasytí tak velké tělo.

Vy, jako člověk, se snadno můžete počítat mezi takové vetřelce, pokud šlápnete tam, kam nemáte (v takovém případě se doporučuje okamžitý útěk). Ale existuje i důvod, proč cíleně překročit neviditelnou hranici území jednoho z těchto prastarých medvědů. Jak je Direbear děsivý a nebezpečný, stejnou měrou dokáže být spolehlivý a silný mount, když se vám ho podaří ochočit. Kde ho najdete? Zkuste pohoří ARKu nebo oblast tundry.

Je to surfovací prkno? Je to rejnok?

Je to Manta Mobula! Potenciální vodní mount, který vás snadno dopraví kamkoli po vodě – řeky ani mělčiny nevyjímaje. Co víc – na mantu nepotřebujete žádné sedlo! Pravda, není nejrychlejší vodní mount, kterého si můžete v místních vodách odchytit, ale zato s ní můžete krátce vyskočit nad hladinu k překonání drobných překážek, vyvarování se souboji nebo čistě pro zábavu a větší zážitek z vašeho vodního cestování. Další nesporná přednost? Manta se živí pouze planktonem a také se pyšní od přírody krotkou povahou. Pro vás z toho plyne, že pokud se ji rozhodnete ochočit, nikdo se vám nebude snažit ukousnout nohu. I tak se ale vyplatí dávat si pozor – manta zdaleka není drobeček a pokud se jí něco nelíbí, dokáže se ohnat.

Pavučiny a jiná překvapení

Jako nádavkem přibyla i vůbec první Boss Arena. „Broodmother“ se vás pokusí polapit do svých sítí a na tuhle osminohou pavoučí krásku obyčejné koště asi moc nezabere, proto nezanedbejte řádnou přípravu, než se vydáte do hlubin ARKu, kde se skrývá její hnízdo. Mezi další novinky zapojené do hry pak patří i Chemistry Bench a Primitive Cannon.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: ARK: Survival Evolved nešetří mounty

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.