První rozšíření pro The Sims 4: Get to Work vyjde v dubnu

Nový datadisk pro The Sims 4, se bude jmenovat The Sims 4: Get to Work, v češtině "Hurá do práce!" Co přinese a čím obohatí poslední díl série od Electronic Arts?

The Sims

The Sims FOTO: Electronic Arts

V dubnu se fanoušci dočkají tří nových povolání, lékaře, detektiva a vynálezce. Pro každé z povolání bude i zvláštní budova, nemocnice, policejní stanice a laboratoř. Lékař se bude věnovat léčení ostatních simíků a pomáhat při rození nových. Detektiv bude vyšetřovat zločiny a vynálezce si bude moci zvolit, zda jeho výtvory budou ostatním simům pomáhat nebo spíš škodit.

img-responsive

The Sims | foto: Electronic Arts

 S tímto datadiskem dojde i k implementaci podnikání a umožní hráčům vydělávat Simoleony. Bude tedy jen na vás, jaký typ obchodu si z připravené nabídky vyberete a jak se vám bude v obchodní čtvrti dařit. Ke známým dovednostem přibude fotografování a pečení.

img-responsive

The Sims | foto: Electronic Arts

 Aby nebyl život sumíků ani trochu fádní tak se vrátí mimozemšťané, kteří budou maskovaní jako obyvatelé vašeho sims světa. Jedinou vadou na kráse tak může být cena, která byla pro americký trh stanovena na $40, což cenu díky kurzu Koruny tlačí až někam k ceně původní hry nyní.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První rozšíření pro The Sims 4: Get to Work vyjde v dubnu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.