Kyberpunková střílečka RUINER vás pošle do útrob futuristické metropole

O akci nebude nouze.

RUINER

RUINER FOTO: REIKON GAMES

Vydavatelství Devolver Digital, v jehož stáji vznikly indie hity jako Hotline Miami nebo Talos Principle, dnes společně s polským vývojářským studiem REIKON GAMES odhalilo nový přírůstek do jejich stále se rozrůstající rodiny, kyberpunkovou střílečku RUINER. Pro REIKON půjde o jejich debut, ale mezi sebou mají vývojáře, kteří pracovali nebo spolupracovali na slušné řádce jiných, v Polsku vzniklých titulech, jako Dead Island, Dying Light, Shadow Warrior a pochopitelně i na trilogii Zaklínač.

RUINER by měl být klasickým zástupcem žánru „twin stick shooter“, tedy frenetická střílečka, ve které pumpujete olovo do všeho, co se odváží pohnout a na vše se díváte shora. Gameplay by pak měly dále oživovat různé technické hračky, např. energetický štít, díky kterému se můžete dostat nepřátelům pěkně na tělo a pak je patřičně sešrotovat. Kromě lidí všech tvarů (a v kyberpunku především životní úrovně), na vás bude RUINER vrhat i všemožné kyborgy, včetně minotaurů.

Tematicky by RUINER neměl příliš vybočovat z kyberpunkového normálu, vývojáři se podle svých sloh inspirovali v klasikách žánru, jak videoherních, tak anime. Děj je zasazen do futuristické metropole Rengkoku v roce 2091 a měl by se točit okolo osudu bratra hlavní postavy. Sázím na pomstu, s bratry je to v kyberpunku vždy pomsta.

Vydání je zatím naplánováno ještě na tento rok.

Témata: RUINER
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kyberpunková střílečka RUINER vás pošle do útrob futuristické metropole

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.