Kyberpunková střílečka RUINER vás pošle do útrob futuristické metropole

O akci nebude nouze.

RUINER

RUINER FOTO: REIKON GAMES

Vydavatelství Devolver Digital, v jehož stáji vznikly indie hity jako Hotline Miami nebo Talos Principle, dnes společně s polským vývojářským studiem REIKON GAMES odhalilo nový přírůstek do jejich stále se rozrůstající rodiny, kyberpunkovou střílečku RUINER. Pro REIKON půjde o jejich debut, ale mezi sebou mají vývojáře, kteří pracovali nebo spolupracovali na slušné řádce jiných, v Polsku vzniklých titulech, jako Dead Island, Dying Light, Shadow Warrior a pochopitelně i na trilogii Zaklínač.

RUINER by měl být klasickým zástupcem žánru „twin stick shooter“, tedy frenetická střílečka, ve které pumpujete olovo do všeho, co se odváží pohnout a na vše se díváte shora. Gameplay by pak měly dále oživovat různé technické hračky, např. energetický štít, díky kterému se můžete dostat nepřátelům pěkně na tělo a pak je patřičně sešrotovat. Kromě lidí všech tvarů (a v kyberpunku především životní úrovně), na vás bude RUINER vrhat i všemožné kyborgy, včetně minotaurů.

Tematicky by RUINER neměl příliš vybočovat z kyberpunkového normálu, vývojáři se podle svých sloh inspirovali v klasikách žánru, jak videoherních, tak anime. Děj je zasazen do futuristické metropole Rengkoku v roce 2091 a měl by se točit okolo osudu bratra hlavní postavy. Sázím na pomstu, s bratry je to v kyberpunku vždy pomsta.

Vydání je zatím naplánováno ještě na tento rok.

Témata: RUINER
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kyberpunková střílečka RUINER vás pošle do útrob futuristické metropole

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.