Videa

Launch trailer - Hitman (1:09) | video: YoutTube

Trailer k druhé epizodě ze série Hitman je vydán s předstihem

21.04.2016 000 18:08 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Léto, slunce, moře a spousta vražd. Co víc si od Hitmana přát.

Hitman čeká na vydání nové epizody s názvem Sapienza, které se uskuteční už 26. dubna. Ano, to je za pouhých pět dní a pokud na tento titul čekáte, pak vám čas musí utíkat pěkně pomalu a pět dní se zdát jako věčnost. Nezoufejte ale, vývojáři pustili do světa launch trailer s předstihem.

Z toho, co se můžeme dočíst v popisu videa víme, že se budeme pohybovat ve městě Sapienza, po kterém je celá epizoda pojmenována. Naším hlavním cílem bude jistý Silvio Caruso, který pracuje jako bioinženýr na vývoji speciálního druhu DNA viru, který je nebezpečím pro kohokoliv na světě. Dokážete Silvia zneškodnit?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Trailer k druhé epizodě ze série Hitman je vydán s předstihem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.