Videa

Launch trailer (2:35) | video: YoutTube

Trailer z bitvy mezi Impériem a Chaosem láká na právě vycházející Battlefleet Gothic: Armada

21.04.2016 000 14:05 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Vesmírné katedrály čekají na své velitele.

Hry z univerza Warhammeru 40k v posledních letech vzbuzovaly vše, jenom ne důvěru, ale vesmírná strategie Battlefleet Gothic: Armada vypadá na jednu z mála zářících hvězd na značně zakalené obloze. Pravděpodobně poslední trailer z adaptace dnes už zrušené deskovky ukazuje řežbu mezi dvěma flotilami Impéria a Chaosu. Kromě nich se ve hře můžete zhostit kontroly i nad koráby Orků a Eldar, Mariňáci a další dosud neoznámená rasa (sázím na Tyranidy) do hry zavítají prostřednictvím DLC.

Battlefleet Gothic: Armada vychází už dnes na PC. Pokud máte na vesmírné bitvy zálusk, budete muset říct své peněžence o 40 eur.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Trailer z bitvy mezi Impériem a Chaosem láká na právě vycházející Battlefleet Gothic: Armada

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.