TASTEE: Lethal Tactics dochucuje zpráva s datem vydání

Taktická strategie, která se může stát kořením vašeho života už příští měsíc.

TASTEE: Lethal Tactics

TASTEE: Lethal Tactics FOTO: SkyBox Labs

Naplánovat postup útoku až do detailu – každý sebemenší pohyb, kde se má jaký člen vaší bandy ukrýt, jak přechytračit protivníka. Přesně o to jde v TASTEE: Lethal Tactics. Posledně jsme vás seznámili s principem hry a několika žoldáky, z kterých si můžete sestavit svůj tým. Dnešní video vám předvede, jak si lze poradit v situaci, kdy váš tým obklíčí přesila.

Zalíbila se vám hra TASTEE: Lethal Tactics? Můžete si ji už teď zakoupit v její Early Access verzi, kdy dostanete kopii hry navíc zdarma – ideální dárek pro jednoho z vašich přátel. Nebo si počkejte na vydání její plné verze, na kterou nebudete muset čekat ani nijak dlouho. SkyBox Labs hru dodají v celé její kráse (určené pro PC) 10. května 2016.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: TASTEE: Lethal Tactics dochucuje zpráva s datem vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.