Procvičte si v rámci Crowfallu Italštinu

Nebo využijte pomoc nabídnutého překladatele. Když váš příspěvek zaujme, odměna vás nemine.

Crowfall

Crowfall FOTO: ArtCraft Entertainment

MMO.it se štědrým požehnáním od Artcraft Entertainment nabízí soutěž všem fanouškům této vyvíjené MMORPG. Vaše šance zůčastnit se například i testování, na které doteď nezbývalo financí navíc, právě nastala!

V banku

Šťastný výherce obdrží $100 do peněženky na svém "crow" účtu, které může utratit v Crowfall obchodu jak uzná za vhodné. Částka se vyrovná ceně Bronze Package, který hráčům zajistí přístup do Alpha 3 (data nejsou ještě upřesněny) a do aktuální fáze testování. Můžete tak mezi ně klidně patřit také.

Upsat se ďáblu?

Není nutno. Postačí se podívat na video od MMO.it a následně napsat komentář k jejich článku. Jaké má mít náležitosti? Vaše poznatky nebo připomínky se musí alespoň z části týkat výše zmíněného videa (prokážete tak, že jste ho skutečně viděli). Když se vaše poznámky týkají jeho konkrétní části, je vhodné připsat její čas (minuty:sekundy). Příspěvek, který zaimponuje lidem z MMO.it nejvíce, vyhrává.

img-responsive

Large Keep Great Hall | foto: ArtCraft Entertainment

Strategie útoku

Favoritem se může stát vtipný komentář, příspěvek, který je vypsaný až detailů a vyčerpáte na něm všechna témata z videa nebo natolik originální kousek čtiva, aby se stal vítězem mezi všemi. Vyhrát může jen jeden, proto se vyplatí dát si na něm záležet.

Umíte anglicky, ale v italštině dáte do kupy tak leda „requiescat in pace“ z Assassin’s Creed? Pomoc shůry, Fenris DDevil, kterého již můžete znát z Crowfall komunity a zároveň jako součást týmu MMO.it, vám ochotně pomůže. Stačí mu zaslat vaše texty a překlad bude na světě.

Ať už se rozhodnete jakkoli, dlouho neváhejte, protože tato soutěž končí 29. dubna (2016). Pokud vás zajímají další podrobnosti, můžete je probrat na oficiálních stránkách Crowfallu.

Témata: Crowfall
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Procvičte si v rámci Crowfallu Italštinu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.