Vyzkoušejte si práci manažera Counter Strike týmu

Elektronický sport zažívá v posledních letech zlaté časy, lidé po celém světě sledují zápasy svých oblíbených hráčů a týmů. Proto se dalo čekat, že začnou vznikat všelijaké projekty spojené s esportem. Jeden z takových projektů je i CSManager, kde se staráte o svůj vlastní Counter Strike tým.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

CSManager je strategická hra, kterou můžete zdarma hrát v prohlížeči. Inspiraci si přitom bere ve sportovních manažerech, namátkově třeba Football Manager, jak uvedl server pcgamesn.com. A o co se vlastně budete v CSManageru starat?

Je toho hodně, budete mít na starost financování celé organizace, vybírat výbavu vašich hráčů, trénovat je, tvořit taktiky na různé mapy a další věci, kterém vám pomůžou získat všemožné trofeje.

 

Utkávat se přitom budete s dalšími manažery. Vývojáři nyní nabízí všem nově registrovaným bonus a to v podobě 30 denního VIP balíčku. Stačí jen při registraci zadat speciální kód „promo1“ nebo „facebook1“. 

Registrovat se můžete na hlavní stránce hry.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si práci manažera Counter Strike týmu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie…

14.08.2018 19:54 Tři tvůrci, spousta příběhů a jedna hra. Hra, se kterou chce malé řecké studio Pixer Reign prorazit…

Americkému fotbalu se daří! Série Madden NFL už překonala neuvěřitelná…

14.08.2018 18:52 Americký fotbal je mezi hráči zřejmě populární. Dokládají to i prodejní výsledky celé série.

Související:

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.