Vyzkoušejte si práci manažera Counter Strike týmu

Elektronický sport zažívá v posledních letech zlaté časy, lidé po celém světě sledují zápasy svých oblíbených hráčů a týmů. Proto se dalo čekat, že začnou vznikat všelijaké projekty spojené s esportem. Jeden z takových projektů je i CSManager, kde se staráte o svůj vlastní Counter Strike tým.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

CSManager je strategická hra, kterou můžete zdarma hrát v prohlížeči. Inspiraci si přitom bere ve sportovních manažerech, namátkově třeba Football Manager, jak uvedl server pcgamesn.com. A o co se vlastně budete v CSManageru starat?

Je toho hodně, budete mít na starost financování celé organizace, vybírat výbavu vašich hráčů, trénovat je, tvořit taktiky na různé mapy a další věci, kterém vám pomůžou získat všemožné trofeje.

 

Utkávat se přitom budete s dalšími manažery. Vývojáři nyní nabízí všem nově registrovaným bonus a to v podobě 30 denního VIP balíčku. Stačí jen při registraci zadat speciální kód „promo1“ nebo „facebook1“. 

Registrovat se můžete na hlavní stránce hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si práci manažera Counter Strike týmu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.